Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

PRODEJ KOMERCE

Rtyně – školící středisko, penzion

Cena: na vyžádání

Rtyně v Podkrkonoší

Předmětem prodeje je apartmánový dům s rozsáhlými pozemky. Prošel celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2011 a je průběžně udržován. Celková plocha nabízených pozemků včetně zastavěné plochy a nádvoří je 45.277 m².

Objekt je v plném provozu a má neustále se rozšiřující klientelu.

Cena je předmětem jednání s majitelem a souvisí kromě jiných faktorů také s požadavky na vybavení, které by bylo součástí kupní ceny, proto není uvedena v nabídce a rádi Vám ji sdělíme při prohlídce nebo telefonicky.

Apartmány a pokoje s celkovou kapacitou 40 osob (v případě přistýlek i více) jsou moderně vybavené nábytkem z masívu, samozřejmostí každého apartmánu či pokoje je toaleta a sprchový kout.

V přízemí objektu se nachází kuchyně, která je zkolaudovaná dle norem EU, dále společenská místnost s krbem, barem a restaurací pro 45 osob, sauna. V patře je kulečníkový sál, posilovna a školící sál s přípravou na kinosál.

Součástí objektu je byt o velikosti 4 + kk.

Pro venkovní posezení slouží zahradní altán s barem a venkovní kuchyňkou s kapacitou 80-100 osob.

Garážové stání o ploše 98 m2 a 2 velké dílny s garáží (73 m² a 92 m²), z nichž v jedné je montážní jáma, jsou součástí areálu.

Podrobný popis včetně veškerých technických náležitostí rádi poskytneme emailem, nejlépe však při osobní prohlídce za účasti majitele.

Nemovitost lze využívat jako doposud jako penzion či školící centrum (skupiny zaměřené na sport, školy v přírodě, pracovní skupiny, …). Vzhledem k přilehlým pozemkům lze využít i jako ekofarma či hospodářský objekt s různým zaměřením. Nabízí se využití jako bytový dům či velký rodinný dům s více bytovými jednotkami s možností podnikání či administrativní budova se zázemím. Je možné zde zbudovat moderní wellness.

Pro využití je také důležité zmínit blízkost cyklistických a turistických tras, stejně jako blízkost Broumovských stěn a Krkonoš.

Rtyně v Podkrkonoší je město v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji, v severovýchodních Čechách. Město se nachází pod Jestřebími horami v nadmořské výšce okolo 405m. Obec leží na říčce Rtyňka v povodí řeky Úpy ve Rtyňské brázdě.

Region se nachází na silničních i železničních komunikacích, které ho zpřístupňují přímým spojením mezi Prahou, Brnem, Libercem, Olomoucí, Ostravou ale i Polskem. Mezi nejvýznamnější patří trať Praha – Pardubice – Česká Třebová – Brno.

Ve městě se nachází pošta, knihovna, přírodní amfiteátr, muzeum, kulturní zařízení, mateřská a základní škola pro 1-9 ročník, základní umělecká škola, zdravotní středisko, lékárna, sportovní hala Orlovna, řada obchodů a služeb, domov pro seniory. Obec má vybudované veškeré inženýrské sítě tj. vodovodní, kanalizační a plynový řád, elektrickou síť, ČOV. V obci žije cca 3000 obyvatel.

Virtuální prohlídka

Web prodeje nemovitosti

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ