Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

O NÁS

Realitka, která myslí na vás!

Reality v naší zemi, to je jedna velká džungle. Zorientovat se zde a dokončit obchodnajít si nové bydleníprodat stávající, neztratit více peněz, než je opravdu nutné a zachovat si při tom všem zdravý rozum a neztratit úsměv, to je nelehký úkol, čehož jsme si více než vědomé. Někteří z vás se rozhodnou vzít vše do vlastních rukou a jet si po svém. Samozřejmě je to jedna z cest. Je to ale také krok do neznáma pro ty, kteří se úplně neorientují v realitách, v právním světě, ve financích, v úřadech a ve všech náležitostech, které je nutné dodržet tak, aby celá věc nebyla jen jeden velký průšvih. Je to také krok, který zabere spoustu času, energie, práce a vyřizování. O tom, že jsou tyto transakce často doslova o nervy, ani mluvit nebudeme.

Další z možností pro dokončení realitního obchodu je najít si vhodného parťáka, který se vším pomůževše zařídí, bude se Vašemu případu plně věnovat a Vám ulehčí neskutečné množství práce a také času, kterého dnes nemá asi nikdo dostatek. A teď nastává další oříšek – jak vybrat tu svou „realitní pravou ruku“? Konkurence v naší zemi je extrémní, říká se, že „realitka“ je na každém rohu. A ruku na srdce – ne o všech kancelářích a makléřích se mluví v pozitivním slova smyslu. Nehodí se mluvit o konkurenci, takže mluvme o nás.

Co získáte, když se spojíte právě s námi? Letité zkušenosti na realitním trhu, propracované plánovaní s cílem Vaší spokojenosti a uzavření obchodu, pozitivní myšleníprofesionální, ale zároveň velmi osobní přístup pro Váš případ. Nejsme žádné slečinky – snažíme se vždy jednat s úsměvem a do obchodu vkládat maximum energie, abychom dokázaly splnit Vaše přání, ale na druhou stranu když je třeba, dokážeme jednat ostřeji, což realitní business někdy vyžaduje. V neposlední řadě – Vaše peněženka nedostane zabrat víc, než je nutné.

Ale dost bylo řečí! Nejlepší je vlastní zkušenost. Tak neváhejte a zkuste tak trošku jinou realitku…

S námi v realitním světě úsměv neztratíte!

SEZNAMTE SE S NÁMI

Michaela Štotová

Já a reality? Už je to nějaký ten pátek, kdy jsem se dostala k práci realitního makléře. Začalo to docela nenápadně při škole, kdy jsem pomáhala mamce v její firmě a nakonec jsem u oboru zůstala dodnes. Prošla jsem si docela dlouho cestou přes rodinnou firmu, pak frančízu, až jsem se dostala k myšlence, kterou jsou právě Holky z realitky. Moc mi záleží na tom, aby klienti pochopili, že realiťáci a finančáci nejsou jen škrobení kravaťáci a nóbl dámičky a udělám vše pro to, abychom vás o tom přesvědčily a byli jste s naší prací spokojení. Kromě práce mám samozřejmě i nějaký ten volný čas, který věnuji svým dětem a rodině, to je pro mě nejvíc. Ráda trávím čas na výletech, na horách, u vody, vlastní je mi také tanec a hudba. No a ujíždím na kosmetice, každý máme něco, že?

Budu ráda, když se na nás obrátíte a uvěříte, že realitka umí být fér, dokáže myslet na vás a může se tak stát vaším opravdovým parťákem.

HELENA REICHERTOVÁ

Když jsem začínala s realitami, realitní trh vypadal úplně jinak. Internet se teprve dostával do povědomí lidí, byl na začátku a realitní makléř zasedl každý den k dennímu tisku a vyhledával si ty „své“ nemovitosti a „své“poptávající. Vše jsme se učili za chodu a snažili jsme se odvádět dobrou práci.

Makléřů bylo méně, nabídka i poptávka byla zajímavá. Výhodou pro mě bylo, že jsem měla malé děti a mohla jsem pracovat a zároveň se jim plně věnovat. Zkrátka byla jsem pánem svého času. Velkou kancelář jsem nezaložila, ale měla jsem a mám stále spoustu kolegů, se kterými doposud spolupracuji.

A život jde dálProdala jsem spoustu nemovitostí, z některých klientů se stali mí přátelé… Děti vyrostly, staly se mými kamarády… způsob prodeje realit se v průběhu času změnil a nastaly nové výzvy, kterým se chci postavit…

Dál pracuji v oboru, věnuji se rodině a svému koníčku – chovu shetlandských ovčáků a těším se z každé chvíle, kterou mohu strávit se svými nejbližšími.

Těším se na spolupráci s vámi!

Andrea-Gazdová

ANDREA GAZDOVÁ

K hypotékám jsem se dostala v roce 2012. V té době jsem se poohlížela po novém zaměstnaní a narazila jsem na inzerát společnosti Gepard Finance hledající hypotečního makléře. Řekla jsem si: „Já a hypotéky?“ „Proč ne!“ Je to spojení ekonomie a práva a jsou to i obory, které jsem vystudovala. Jsem velmi ráda, že jsem takto rozhodla, protože práce se stala mým koníčkem.

Gepard Finance zastupuje téměř všechny banky a stavební spořitelny na trhu, takže víme, jak fungují procesy v jednotlivých bankáchznáme jejich produkty. Pozoruji, jak se trh vyvíjí a mění. Na jedné straně banky metodicky uvolnily pravidla získání hypotéky, např. akceptací různých příjmů, na druhé straně je zde zavedení opatření ČNB a neustále zvyšující se administrativa.

Ke každému klientovi přistupuji tak, jako kdybych si vyřizovala hypotéku pro sebe. Zakládám si na své dobré pověsti a snažím o maximální spokojenost klienta. S klientem komunikuji otevřeně, bez obalu a zatajovaní informací. Proto mám velkou radost, když mně klient doporučí svým známým nebo se ke mně po 3 letech vrátí, že chce další hypotéku. Zakládám si na následné péči, tj. sjednáním hypotéky moje práce nekončí.

Za dobu svého působení jsem se setkala se spoustou zajímavých lidí, kteří mě vždy něčím obohatili. Mezi ně patří i mé kolegyně z oboru realit Helena Reichertová a Michaela Štotová. Jsou to obě velké profesionálky, proto jsem ráda, že jsem součástí týmu.

Takže hledáte svůj vysněný byt, dům, pozemek a potřebujete zajistit financování?

Holky z realitky Vám pomůžou.

Skočte do toho s námi!