Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

HOLKY Z REALITKY

Jsme tým holek z Brna, které se roky pohybují
na realitním trhu s cílem plnit sny vám všem,
kteří hledáte vysněný nový domov, nebo se snažíte
prodat či pronajmout svou nemovitost.

Financování

Zajistíme financování koupě nemovitosti. S námi neztratíte ani korunu navíc a zaplatíte jen za to, co je opravdu nutné. Spolupracujeme s kvalifikovanými profesionály ze světa financí. Dokážeme pro Vás vyřídit také úvěr pro koupi družstevního bytu a mnohé další!

Aktuální nabídka

REFERENCE SPOKOJENÝCH KLIENTů

Oskar Dvořák
Oskar Dvořák
BRNO
Read More
Paní Helenu Reichertovou jsem poznal před pěti lety, kdy jsme s přítelkyní hledali pěkný byt v Brně ke koupi. Na rovinu říkám, že ze začátku jsem neměl k realitním makléřům důvěru, ale ukázalo se, že se není čeho obávat a transakce byla provedena ke spokojenosti všech stran. Uplynulo pár let a chtěli jsme se ženou byt prodat, abychom si mohli koupit dům. Ani minutu jsme neváhali a paní Helenu jsme opět kontaktovali, protože jsme byli spokojeni s jejími službami už dříve. Čekala nás nelehká situace - prodat byt, najít dům ke koupi, vyřešit hypotéku na stávajícím bytu a vyřídit novou na dům, vzájemně sladit termíny obou transakcí a ještě u toho neskončit na přechodnou domu bez vlastního bydlení. Právě tehdy jsme poznali, jakou přidanou hodnotu dokáží služby realitky přinést. Byt byl po konzultaci připraven k prodeji tak, aby nový majitel už nemusel nic řešit - kompletní výmalba a výměna opotřebovaného vybavení. Paní Helena tedy zajistila, aby noví majitelé dostali kvalitní byt bez kompromisů a my, jako prodávající, co možná nejvyšší a zároveň férovou cenu. Paní Helena nám aktivně pomáhala najít nový dům, vše právně i finančně zajistit v rámci komplexních služeb, které Holky z realitky nabízí. Tyto služby se však nakonec nevztahovaly pouze na byt, ale navíc ještě i na dům, který jsme kupovali přes jinou realitku. A výsledek? Celá transakce proběhla v poklidu, naprosto profesionálně. My jsme se mohli se ženou naplno věnovat práci, protože kdykoliv bylo něco potřeba, jen jsme přišli něco podepsat a tím byla celá transakce vyřešena. Nyní jsme spokojenými majiteli krásného domu a s paní Helenou se stali dobrými přáteli.
Dominik Š.
Dominik Š.
BRNO
Read More
Rádi bychom poděkovali paní Reichertové za kvalitní spolupráci při hledání našeho nového bytu. Děkujeme především za rychlé a profesionální jednání. Díky Vám jsme mohli oslavit Silvestr již v novém bytě.
Gabriela V.
Gabriela V.
MORAVSKÉ KNÍNICE
Read More
Tak tedy na úspěšně dokončený prodej domu mé maminky a také realizaci její poptávky po novém bydlení. Makléřka Helenka Reichertová se své práce ujala s velkou péči, vše proběhlo v pořádku, prohlídky nemovitosti byly vždy v pozitivní náladě. Po prodeji se kancelář postarala také o nové bydlení pro maminku, tj. našla vhodný byt v lokalitě, kterou maminka chtěla. Od A do Z nám holky pomohly také s papírováním a všemi náležitostmi. Neváhejte s holkami prodávat, pronajímat, nakupovat.
Kateřina a Peter Z.
BRNO
Read More
"S makléřkami této kanceláře jsme řešili nový domov pro naši rodinu – koupě domu v lokalitě Brno – venkov a současně prodej našeho stávajícho bytu. Se službami makléřek jsme byli velmi spokojeni."
Jan P.
BRNO
Read More
"Před lety jsme prodávali komerční areál a nemohu dopustit na spolupráci s makléřkou této kanceláře. Profesionální přístup, přehled v oboru, vše platilo dle domluvy."
Martin L.
MIKULOV
Read More
"Musím přiznat, že jsem se dost vyškolil, když jsem si myslel, že svůj dům jsem schopen prodat sám a půjde vše jako po másle, lidově řečeno. Po několika kotrmelcích a větších problémech jsem dostal od svého kamaráda doporučení na makléřku z této RK a jsem mile překvapen celkovým přístupem a pohledem na věc. Děkuji."
Manželé Dvorští
BRNO
Read More
"Rozhodli jsme se s manželkou netrávit hodiny u počítače a telefonu a svou poptávku po novém domově jsme vložili právě do rukou této kanceláře. Přineslo to své ovoce. Do tří měsíců jsme měli nové bydlení, také s financováním jsme neměli starosti, protože komplet realitní servis, který makléřky poskytují, je prostě prima."
Petra a Roman N.
ROSICE
Read More
"Potřebovali jsme prodat svůj dům, koupit dva byty, z toho jeden dále pronajmout. Vše proběhlo naprosto hladce a jako bonus byla vždy příjemná atmosféra na jednání."

BLOG

STÁHNĚTE SI E-BOOK

Jak nejlépe prodat nemovitost bez realitky

SPOLUPRACUJEME