Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

Vybrané realizace

Prodej bytu Křížkovského, Brno

Paní Helenu Reichertovou jsem poznal před pěti lety, kdy jsme s přítelkyní hledali pěkný byt v Brně ke koupi. Na rovinu říkám, že ze začátku jsem neměl k realitním makléřům důvěru, ale ukázalo se, že se není čeho obávat a transakce byla provedena ke spokojenosti všech stran.

Uplynulo pár let a chtěli jsme se ženou byt prodat, abychom si mohli koupit dům. Ani minutu jsme neváhali a paní Helenu jsme opět kontaktovali, protože jsme byli spokojeni s jejími službami už dříve.

Čekala nás nelehká situace – prodat byt, najít dům ke koupi, vyřešit hypotéku na stávajícím bytu a vyřídit novou na dům, vzájemně sladit termíny obou transakcí a ještě u toho neskončit na přechodnou domu bez vlastního bydlení.

Právě tehdy jsme poznali, jakou přidanou hodnotu dokáží služby realitky přinést. Byt byl po konzultaci připraven k prodeji tak, aby nový majitel už nemusel nic řešit – kompletní výmalba a výměna opotřebovaného vybavení. Paní Helena tedy zajistila, aby noví majitelé dostali kvalitní byt bez kompromisů a my, jako prodávající, co možná nejvyšší a zároveň férovou cenu. Paní Helena nám aktivně pomáhala najít nový dům, vše právně i finančně zajistit v rámci komplexních služeb, které Holky z realitky nabízí.
Tyto služby se však nakonec nevztahovaly pouze na byt, ale navíc ještě i na dům, který jsme kupovali přes jinou realitku. A výsledek? Celá transakce proběhla v poklidu, naprosto profesionálně. My jsme se mohli se ženou naplno věnovat práci, protože kdykoliv bylo něco potřeba, jen jsme přišli něco podepsat a tím byla celá transakce vyřešena. Nyní jsme spokojenými majiteli krásného domu a s paní Helenou se stali dobrými přáteli.

Oskar Dvořák