Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

Košík

Co pro Vás uděláme, svěříte-li prodej Vaší nemovitosti právě nám?

Zajistíme pro Vás

 • tržní odhad nemovitosti
 • odhad nemovitosti pro dědické řízení
 • 3D scan nemovitosti
 • virtuální prohlídku nemovitosti
 • půdorys
 • profesionální nafocení nemovitosti
 • focení dronem v případě domů, komerčních nemovitostí, zahrad, stavebních pozemků
 • vizualizace pro případ nemovitosti určené k rekonstrukci – fotky „před“ a „po“ rekonstrukci
 • průkaz energetické náročnosti budovy – je platný 10 let
 • prezentaci nemovitosti na realitních serverech, na sociálních sítích
 • samostatnou webovou stránku v případě velké či luxusní nemovitosti
 • prohlídky nemovitostí za účasti makléře
 • zprostředkování financování nemovitosti
 • právní služby
 • jednání s katastrálním úřadem
 • předání nemovitosti novému majiteli
 • pomoc s převody energií z původního majitele na nového

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Nabízíme více než dvacetiletou praxi v oboru zprostředkování prodeje nemovitostí a samozřejmostí je pro nás fér jednání a osobní a otevřený přístup ke každému klientovi. Můžeme Vám poskytnout kompletní servis související s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti vč. právního poradenství a zastoupení, financování, homestaging. Máme zkušenost nejen s prodejem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních nemovitostí, ale zabýváme se i prodejem komerčních nemovitostí, činžovních domů, výrobních hal apod. V neposlední řadě díky nám získáte kvalitní prezentaci a marketing své nemovitosti, pro jehož vytvoření využíváme moderní technologie, jako je dron, nebo 3D scanner, pracujeme také s vizualizací nemovitostí, které jsou určené k rekonstrukci, tj. zájemce získá představu o tom, jak by mohla nemovitost, o kterou jeví předběžný zájem, vypadat, když projde generálními opravami.

POPTÁVKA PO NOVÉM DOMĚ

Pokud hledáte svůj nový domov, nebo novou adresu pro zázemí firmy, pak jste tu také správně. S citlivým a férovým přístupem Vám poradíme, jak prodat či pronajmout nemovitost, ve které právě bydlíte, tak najít Váš nový domov, nebo nové sídlo pro Vaši podnikatelskou činnost. Tato cesta není vůbec snadná, ale vše se dá zvládnout tak, abyste platili jen to, co je třeba a nepřicházeli jste při takových transakcích o své peníze. Pokud budete využívat naši službu, nebudete muset sedět hodiny u internetu a třídit stovky inzerátů, z nichž velká část již vlastně není ani aktuální. Nebudete muset nikam volat. Jen stačí spolehnout se na nás a pak se potkáme na prohlídkách při osobním výběru.

ODHAD NEMOVITOSTÍ

Pokud si nejste jisti přesnou hodnotou své nemovitosti, zprostředkujeme Vám její tržní odhad, který Vám pomůže se stanovením prodejní ceny.

Nabízíme také zpracování odhadu nemovitosti pro účel dědického řízení.

V případě, že nám svěříte nemovitost k prodeji, odhad ceny nemovitosti pro Vás zajistíme zdarma.

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Svěřte svou nemovitost do našich rukou. Ať už vlastníte menší nemovitost či velký bytový komplex a sháníte zodpovědného člověka, který se postará o vše, co se správou takové budovy souvisí, neváhejte a obraťte se na nás. Společně s Vaší představou Vám ušijeme další službu v oblasti realit na míru tak, abyste s povinnostmi kolem Vaší nemovitosti neměli žádné starosti.

KVALITNÍ MARKETING

Kvalitní prezentace nemovitosti je v dnešní době základem pro její úspěšný prodej za odpovídající cenu. Samozřejmostí je fotodokumentace. Stejně jako každá žena se upravuje před focením, aby se sebou byla spokojena, také každá nemovitost vyžaduje jisté úpravy, aby výsledné fotky měly úspěch a prezentace byla profesionální. Nechte si proto poradit a využijte našeho homestagingu. Dále nabízíme tvorbu videoprohlídky a fotek ve 360°. Vytvořit můžeme také záběry širšího okolí Vaší nemovitosti a její fotky a videa tzv. z ptačí perspektivy. A protože jdeme s dobou, rády využíváme také prezentaci pomocí 3D scanneru. V případě nemovitostí, které jsou určené k rekonstrukci, zajišťujeme tvorbu vizualizace, což je vlastně takový pohled do budoucna, díky kterému zájemce o nemovitost zjistí, jak by nemovitost, o kterou se zajímá, mohla vypadat, když projde celkovou změnou a rozsáhlou úpravou. K nemovitostem, které nabízí naše kancelář, rády vytvoříme prezentaci formou vlastní webové stránky. Tato forma prezentace je velmi dobrým nástrojem pro kvalitní reklamu nemovitosti a následný prodej zejména u velkých a luxusních budov či bytů. Dobře provedená prezentace Vaší nemovitosti je lákadlem pro poptávající klientelu a celkově může pomoci rychlému prodeji a také stálosti ceny.

PRÁVNÍ SERVIS

Každému klientovi zajistíme kvalitní právní poradenství
a zastoupení pro jeho případ s individuálním přístupem.

RENOVACE

Změna je život. To platí jak pro hledání nového bydlení, tak pro případné úpravy, které chcete ve svém novém, nebo také stávajícím, domově provést. Rády Vám zajistíme prostřednictvím našich obchodních partnerů rekonstrukci bytu, či domu, pomůžeme s výběrem i pokládkou nové podlahové krytiny nebo za Vás vyřešíme vyklizení prostoru.

 

HOMESTAGING

Vhodné rozmístění nábytku a interiérových doplňků, uspořádání stávajících věcí ve Vašem bytě či domě hraje také velkou roli při prezentaci nemovitosti. Pomůžeme Vám připravit Vaši nemovitost pro focení tak, aby výsledná podoba Vašeho domova byla co nejhezčí a následně zpracovaná inzerce měla co největší úspěch. I v této oblasti si proto nechte poradit a spolehněte se na náš tým.

FINANCOVÁNÍ

Financování koupě nemovitosti není nic snadného. Společně zvládneme i tento oříšek. Zaručujeme Vám, že pokud využijete našich služeb, pak neztratíte ani korunu navíc a zaplatíte jen za to, co je opravdu nutné, aby Vám nová nemovitost, kterou jste si vybrali, říkala „pane“/ „paní“. Vše se budeme snažit vyřídit v co možná nejkratším čase. Spolupracujeme s kvalifikovanými profesionály ze světa financí, jejichž cílem je najít pro Vás tu nejsnazší a nejpříznivější cestu k vlastnímu bydlení. Dokážeme pro Vás vyřídit také úvěr pro koupi družstevního bytu a mnohé další! Naši finanční odborníci spolupracují v podstatě se všemi bankami na trhu v České republice.