Merhautova 991/117

613 00 Brno

+420 777 550 162

+420 777 301 160

Po - Pá: 9:00 - 17:30

Jsme Vám k dispozici

OV/DB 2+kk, Brno – St. Lískovec, Nový Lískovec, Vinohrady

OV/DB 2+kk, Brno - St. Lískovec, Nový Lískovec, Vinohrady apod.

Pro svou klientku se zajištěným financováním poptáváme byt v osobním či družstevním vlastnictví s dispozicí v ideálním případě 2+kk, může být větší 1+1, samozřejmě také 2+1. Byt by měl být situován v brněnských městských částech Štýřice, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Vinohrady, Maloměřice a v podobných oblastech. Cena by se měla pohybovat kolem 3 mil. Kč. Financování koupě bytu bude také zajištěno přes naši kancelář, proto zaručujeme rychlé a férové jednání po všech stránkách. Pokud máte nabídku, která by mohla naší klientce padnout do oka, prosím, kontaktujte nás na tel. 777550162, nebo zašlete informace s fotkami a podmínkami na michaela@holkyzrealitky.cz. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Chci prodat

Máte k prodeji nějakou nemovitost? Vyplňte údaje níže, případně přiložte i nějaké podklady a pošlete nám svou nabídku.

Odesláním souhlasím, aby společnost S-Line Brno s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Poptáváme do naší nabídky nemovitosti všeho druhu

Byty, domy, pozemky, komerční prostory, rekreační objekty. Pokud se chystáte nabídnout svou nemovitost k prodeji, zavolejte nám, nebo napište, domluvíme si osobní schůzku a probereme možnosti spolupráce. Když si padneme do oka a najdeme společnou řeč, zrealizujeme spolu férový obchod tak, abyste byli spokojeni. Jsme seriózní profíci s dlouholetými zkušenostmi v realitním oboru, práce nás baví a se zápalem jdeme do každé spolupráce. Ze spolupráce s námi budete mít dobrý pocit a klidné spaní.

Získejte provizi
Pokud zrovna Vy neprodáváte nemovitost, ale znáte někoho, kdo má v plánu svou nemovitost prodávat, přiveďte ho k nám a když obchod dopadne a nemovitost se prodá, finanční odměna v podobě provize Vás nemine. Výši provize a pravidla její výplaty si stanovíme vždy předem po vzájemně dohodě.

V případě, že nám chcete svěřit svou nemovitost k prodeji, nebo dát tip a získat provizi, nám neváhejte zavolat na +420 777 550 162 nebo napsat na michaela@holkyzrealitky.cz

Děkujeme a těšíme se případnou spolupráci.

Poslední příspěvky